Nendak

Je gelový stick od old spice nezdravý?

Samozřejmě na kůži

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Pokud se používá občas, tak to nevadí. Pokud se používá denně, tak může škodit a je jedno jaké je značky, škodí to, že to zabraňuje pocení a tělo se potit potřebuje, vyplavuje tak toxiny atd.

Další odpovědi
ReHu

Zabraňuje pocení, ale jen na malém prostoru. Tělo má možnost se potit a tím vyplavovat toxiny skoro kdekoli jinde.
Drive se vyráběly antiperspiranty s přídavky solí hliníku. Ty póry ucpavaly a to nebylo dobře. V současnosti se již nepoužívají snad už nikde.
Doplňuji:
A také nezabraňuje pocení 100%. Pokud vím, tak žádný.
Uritě jsou u různých antiperspirantů rozdíly v kvalitě i škodlivosti, ale není to tak hrozný,
Takže bych byla v klidu a pokud jsi spokojený, klidně používej.
Pokud se nemáš možnost sprchovat každou hodinu, je to lepší, než smrdět.

arygnoc

používanie antiperspirantov ako také je nezdravé.

;-Q

Minas

V čem myslíš nezdravý, jako ničí kůži ?