Dick

je funkční při vypnutém nootebuku nebo když je ve spánku Acer cloud,Sky drive či Team Viewerr

při vypnutém nebo ve spánku mi nefachčí ani Acer,ani Sky drive či Team Víewer.Má to tak být či mám něco špatně nastavené.

Nejlepší odpověď
arygnoc

má to tak byť.
Doplňuji:
pokiaľ chcete, aby počítač pracoval ďalej, stačí vypnúť monitor, resp použiť vhodný šetrič (bežiaci text, kde text je " " na čiernom pozadí) alebo vypínanie monitoru v nastavení napájania.
HDD, ventilátory, programy i pripojenie k internetu bude funkčné.

Režim spánku (hibernácia) je v podstate „rýchly štart systému“ (nie je to presné, ale na vysvetlenie to stačí), kedy je počítač v stave standby – po jeho aktivovaní nemusí znova nabiehať systém a programy, v ktorých pracujete, pokračujete tam, kde ste skončili, keď ste počítač hibernovali.