Je Ford Capri autoveterán s rostoucí hodnotou?

Děkuji.

Odpovědi
Drap

Ano, je. Jsou splněny všechny podmínky. Výroba skončila před 52 léty. Spousta už jich zaniklo. Každý veterán pokud je alespoň trochu udržovaný nabývá v dlouhodobém měřítku stále vyšší hodnoty.

Kepler

Každý veterán, pokud je dobře udržovaný a jsou na něm jen původní díly, má rostoucí hodnotu. Ale vzhledem k tomu, že tento model byl vyráběn v poměrně velké sérii, asi nějak zvlášť vysokou cenu mít nebude.

Heydulak

Ale u slušně udržovaného kusu cena dolů rozhodně nepůjde.

Jan Otylano

A když Ford, tak proč ne Mustang? Jinak každé udržované historické auto půjde s cenou nahoru https://www.veteran-prodej.cz/2018/vy­plati-se-investovani-do-veteranu/