mononomo

Je firma Aladdin s.r.o. – účetnictví – stále funkční?

Je někdo kdo s firmou Aladdin s.r.o. úspěšně komunikuje? My jsme v roce 2012 komunikovali s panem Novotným (obchod@aladdin.cz, Tel. 776 741 987) Na tomto tel. čísle údajně již pan Novotný není. Firma přes emailové formuláře nekomunikuje. Je někdo s panem Jaroslavem Pokorným, nebo paní Pokornou (dříve Tomanovou) v kontaktu? Na adrese Vaníčkova 1112/21, Ústí nad Labem, 400 01 už nesídlí.

Odpovědi
anonym

zkus dohledat další osoby podle výpisu http://www.biz­biz.cz/v2/fir­my/328811/alad­din-s-r-o, takto jsem dohnal členku správní rady a komunikace najednou šla jak na drátku.