kurec

Je fakt, že za vlastní pozemek, dům se zahradou, byste dali cokoliv?

Teď neřeším peníze ale spíš to že každý kdo bydlí v bytě by rád měl dům a vlastní pozemek protože neplatí nájem a další věci. Nebo se mezi námi najdi i někteří kteří jsou více rádi v bytě než v domě s vlastním pozemkem

Původní neotázka
Je fakt že za vlastní pozemek,dům se zahradou by jste dali cokoliv?

Nejlepší odpověď
ivzez

Ne, není to pravda.
Celý život žiji v bytě a po domě jsem nikdy netoužila.

Pravda, v družstevním bytě, tedy za nákladové nájemné
a provozní náklady. Vyjde to mnohem levněji než bydlení
ve vlastním domě.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě. Každému vyhovuje přece něco jiného.

anonym

Tak ono nepřekvapí, že lidi obecně touží vždy po tom co zrovna nemají a idealizují si to.

Pokud žijí v bytě touží po domku, protože jim chybí právě ten kus zahrady na grilování, v malém bytě je jim těsno, žádný prostor pro dílnu prostor v miniaturním sklípku nesnese srovnání s obří půdou vlastního domku komplikované parkování dvou aut … naopak pokud mají starosti s náklady na dům a zajišťováním jeho údržby touží zas po pohodlném bezstarostném bydlení v bytě. Každý to má jinak.