Je etické zvolat při vytažení maturitní otázky: „Hasta la vista, baby!“?

Nejlepší odpověď
autacek

Rozhodně, ale možná bude následovat rychlá odpověď „Adios, Amigo“.

Další odpovědi
annas

Snad kdybyste maturoval ze španělštiny a nepokusil se bojovat, když si přečtete vytaženou otázku, tak až při vyhlašování výsledků, byste se mohl rozloučit s vážným tónem „hasta luego“, případně „hasta la vista“ – na viděnou na podzim, samozřejmě bez „baby“.

Z boje se neutíká ..

https://www.phra­ses.org.uk/me­anings/hasta-la-vista.html

anonym

Jestli takhle vypadá tvoje příprava na maturitní otázky „jakoupak blbost tam pro pobavení publika zahlásím při odchodu“ tak je úplně jedno co tam řekneš. Klidně řekni „sorry jako, jsem prostě úplnej…“ 🙂