Je etické, pokud má žena v parném létě prakticky uložený cestovní pas mezi ňadry, či to vyvolávalo poznámky z okolí?

Ta malá škvíra mezi prsy zůstává často nevyužita i když jsem rád, že tomu tak je protože to často bývá velmi pěkný pohled. :) Takže pokud se nosí volné šaty s výstříhem který je dobře přístupný, tak proč by tam třeba během cestování někde na letišti jej nemohla mít uložen hned po ruce přímo v těsném výstřihu kde jej jistě neztratí a ani jí jej tam nejspíš nikdo neukradne. Kdyby si chtěla schrupnout, tak jej posune níže mezi ňadra, aby nešel jentak štípnout.

Nejlepší odpověď
redy

Nevím zda to něco vyvolává, ale řekla bych, že v krajním případě nějakou vyrážku určitě 🙂

Další odpovědi
nyjono

Ne každá žena má mezi ňadry úzkou škvírku. Některé mají mezeru, kde by pas nedržel.
A těm, co by držel, by zase v parném létě mohlo vadit pocení v místě uložení.

ivzez

Etiku bych v tomto případě neřešila.
Ale zajímalo by mne, jestli by se našla žena, která
by byla ochotna takové „nepohodlí“ podstoupit.

gecco

Etiku bych asi neřešil – dneska se nosí všelijaké ´kreace´, něco jako pas ve výstřihu je ´drobnost´…
Řešil bych voděodolný obal a zda dané umístění skýtá dostatek prostoru pro cestovní pas…
😉
Dovolím si citát: „Nezdá se to, Hlaváčku, ale i ta ji nosila na prsou…“.
😉