Je etické ejakualovat na ženu a né do ženy?

Odpovědi
zjentek

Ejaku co? Nejasná otázka. Když ti tvá milá těsně před tím tvým ejaua jej vypustí z úst, tak pak tu etiku ovlivňuješ jak? Nebuďme naivní s nějakou etikou. Na ženské děláme jen to, co chce ona. A to včetně znásilnění!

dubraro

Lidská sexualita má mnoho podob, pokud se partneři na tomto dohodnou, tak je to jejich věc. Některým ženám se to líbí. Některé ale mohou mít alergii na sperma.

Ejakulaci na ženu silně zpropagoval porno průmysl. Na normálním výstřiku do vaginy totiž není co fotit nebo filmovat.

Může to být neetické z pohledu náboženského, pokud dané náboženství povoluje sex pouze pro účely rozmnožování. O něčem podobném pojednává biblický příběh o Ónanovi (Genesis 38).