sesednizkola

Je emoce forma energie?

Když vidím někoho brečet tak se přesune energie do mých neuronů které jsou ve stavu „něco“ a změní je do stavu „něco brečet“ a podle toho se rotbrecim nebo rozesmeju? Nebo emoce vznikají právě na stavu neuronů kterej je ve stavu A _ zabiju ho b_nezabiju

Pokud je moje teorie správná, neexistuje dobrý a špatný člověk, ale všechno řídí bůh nebo jiná dimenze. Pokud špatná, existuje jen náhoda.

Nejlepší odpověď
briketka10

Nevím.
Nikdy jsem neslyšela ani nečetla, že emoce je forma energie.

Emoce jsou psychicky a sociálně konstruované procesy, zahrnující subjektivní zážitky libosti a nelibosti, provázené fyziologickými změnami, motorickými projevy, změnami pohotovosti a zaměřenosti. …

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­moce

http://www.lidske-emoce.com/typy-emoci/

http://www.psycho­testy.psyx.cz/tex­ty/emoce-city-nalada.htm

Jsem ateista. Bůh neexistuje.

Energie se získává z jídla:

Lidská výživa je závislá na příjmu výživových látek z potravy. Výživové látky, které potřebuje lidský organismus k získání energie, růstu a obnově buněk, tkání

Životní energie – základ skutečného zdraví – Zdá se, že dnes téměř každý
má nějakou zdravotní potíž. Když už se nejedná o vážnou nemoc. proto
by měli lidé více sportovat, lépe spát, zdravě jíst, atd.

Další odpovědi
Kelt

Emoce jsou reakcí organizmu na daný stav. V každém stavu (náladě) se jinak chováš, dýcháš, myslíš, prožíváš a to může být smích, pláč, nebo to nedáš najevo tak zřetelně, ale bystrý pozorovatel, nebo ten, kdo tě dobře zná, po pozná. Do každého toho stavu se dostaneš dle vyhodnocení dané situace. Například spolužačka ti něco řekne, tebe to možná rozzuří nebo rozbrečí, jiná by se v podobné situaci smála.

Kepler

Ne, emoce jsou jen stav mysli, kdy rozum uniká. Cizí emoce mohou ovlivnit i ty tvoje a pak přichází okamžik dodání energiie k provedení něčeho nerozumného.