devi344

Je důležitější známka v žákovské nebo na vysvědčení

když vim že známka v ŽK vysvědčení neovlivní

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, v které jste třídě, takže nemohu jednoznačně odpovědět. Nechápu rovněž ,co vás přesně zajímá. Důležitější ? Hodnocení na vysvědčení by mělo odpovídat známkám v ŽK. Žákovská knížka slouží pro informaci vám, ale i rodičům, aby měli představu, jak se učíte.

Vysvědčení je oficiální dokument o ukončeném vzdělání, předkládá se ke studiu na SŠ, na VŠ, při vstupu zaměstnání, při vyhotovení OP apod.

Další odpovědi
anonym

Můj názor je, že důležitá je každá známka. I ta, která neovlivní výslednou známku na vysvědčení, ovlivní názor učitele na Tvou přípravu a na Tvé znalosti. Tvé známky toho zahrnují podstatně víc, než jenom znalosti při zkoušení nebo písemné prověrce.