Je důležité mít v dnešní době facebook?

Znáte to, nepolíben fb ve 24 letech přemýšlím, že bych tuto soc. sít založil. Ovšem jelikož jsem docela samotář a přátel mám po skrovnu, přemýšlím, zdali to má vlastně cenu. Co myslíte tedy vy? Má cenu fb pokud tam nebudu mít hromadu přátel? A kolik přátel máte vy?

Nejlepší odpověď
gecco

Přátel mám ´několik´ skvělých, dost ´dobrých´…
Ale nemám FB – nejsu stádní typ…
😉

Další odpovědi
Quimby

Na FB mám přátel tak akorát, nefotím se tam před zrcadlem každý den, ale hodí se to na různé akce, skupinový chat a celkově kontakt s kamarády.

jáára

1.) Nemám FB.

2.) Jeden bývalí kolega měl falešný profil neexistující slečny a měl přes 100 přátel. Když se ho někdo zeptal, odkud se známe, tak se viděli tam a tam a pokaždý si na tu neexistující slečnu vzpomněl.

3.) Facebook banned

Kamarádů mám jen pár a nikdo FB nemá.
Známejch mám hafo, ale o tom to není…

anonym

Tato sociální síť už založena je,ale pokud chceš mít něco na fb,nikdo ti nebrání.
Já osobně tyto servery rád nemám.

marci1

Důležité ? Nejsem zastáncem sociálních sítí. Přátel mám dost, ale řešíme to Skypem. Tam si můžeme napsat, promluvit (pokud to nelze momentálně osobně) a dokonce i vidět. 🙂

da ny

Budu se opakovat, důležité to není :)
„Přátel“ mám na FB „jen“ kolem 40.
„V současnosti tam již najdeš mnoho informací.
Troufám si odhadovat, a už se to projevuje, že firemní www stránky FB předbíhá. Díky sdílení.
Odpadá tak znalost názvů www stránek.
Atd., atd., atd.,“ (ReHu)
Je tam pár stránek, na které občas ráda zamířím, spousta nápadů (bydlení, domácnost, zahrada,auta, zdraví, fotografie měst, přírody, zvířat, umělecké. Varování, upozornění týkající se výrobků/šmejdů prodávaných v obchodech…), receptů, firmy aj.
Pro studenty, vzájemnou komunikaci, předávání studijních materiáů a informac, k okamžitému kontaktu/domluvě, dnes již často „nezbytné“.
Jsou tam zajímavé věci a také spousta wolowin a zbytečností.
Vzkoušejte, zjistíte sám, zda Vám to něco dá nebo ne ;)

Frogman

Sice ho mám, ale chodím tam opravdu velmi velmi vzácně – jen když něco někomu potřebuji napsat nebo někdo napíše mně (mailem mi chodí upozornění). :)

ReHu

Důležité to rozhodně není.
Není ani důležité mít stovky či tisíce přátel. Přátelím se s těmi, které osobně znám.
Doba se mění a posouvá a FB se stává součástí.
V současnosti tam již najdeš mnoho informací.
Troufám si odhadovat, a už se to projevuje, že firemní www stránky FB předbíhá. Díky sdílení.
Odpadá tak znalost názvů www stránek.
Atd., atd., atd.,…

Luxx

já vidím výhodu ve skupinách
najdeš lidi s podobnými nebo stejnými zájmy, které bys možná jinde nenašel..
taky se tam rozdávájí nejrůznější rady – podle tématu, jsou tam fotky, které jinde nejsou a tak celkově – dnes je to asi největší shomáždiště lidí a neskutečný zdroj informací

taky se na FB dá udržovat kontakt s bývalými spolužáky (pokud o to někdo stojí).. což jinak není mnohdy úplně snadné

dále sleduju např. stránky našeho města a našich městských policajtů a dozvím se co je aktuálně nového… skupina Radary Nový Jičín a okolí pro mě taky není k zahození (i když jezdím předpisově, tak není marné vědět kde zrovna straší bubáci) :D

taky sleduju události, co se kde děje a kam zajít
mamka je teď v Bosně a komunikujem přes FB, za SMS by to byl majlant…
atd. atd.

takže pro mě je FB tak trochu důležitý

briketka10

Mám FB, ale důležitý pro mě moc není, chodím na něj
1× měsíčně a pak zjistím, kolik mám upozornění minule
58 většinou od sestry, ale o kámošek, někdy prošvihnu
narozeniny a jmeniny mých přátel což mě moc mrzí.
Jsem registrovaná ve skupině Kočkaři a Kočkařky aneb
milujeme Kočky, kde lidé ukazují své chlupaté miláčky.
JInak ještě sdílím různá hudební videa a různě směšná

Doplňuiji :

Já si ho zakládala daleko v pozdějším věku,
abych si mohla psát s kámoškami na chatu
hlavně s jednou z Prahy :))

ivzez

Není to důležité, ale může to být příjemné.
Ovšem pokud si nejste jist, nevidím důvod jej zakládat.

Já jsem si FB založila, když jsem po letech hledala bývalé spolužáky – několik jsem díky němu našla a pak už jsem tam zůstala. Chodím tam cca 1 x za 2 měsíce…