Avatar uživatele
Kelt

Je důležité, které barvy se vám líbí víc a které míň?

Někomu se líbí světlé barvy, někomu tmavé barvy, třeba podle barvy auta. Jednou jsem dělal nějaké testy do určitého zaměstnání a součástí byl výběr barev, tedy pořadí barev. Barvy byly v podobě barevných kartiček velikosti A6 a bylo jich asi 8 a já jsem je měl seřadit podle toho, jak se mi to líbí. Doma jsem to říkal manželce a ta mi řekla, že podobné testy zná a že je lepší dát světlé barvy na začátek než tmavé. Podle mne je to snad jedno, ale nějací psychologové vymýšlejí úžasné věci, podle čeho rozhodují o přijetí uchazečů. Jak se na to díváte vy a která barva se vám líbí. Děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Podle mně to vůbec není důležité, je to jenom záležitost oblíbenosti a vkusu. Psychologové ať jdou do háje, v zaměstnání jsou jiná důležitější kritéria, než jaké barvy uchazeč nosí trencle a jaké barvy má auto. Co takhle hodnotit zaměstnance podle kvalifikace, zkušeností a praxe? Doby, kdy nejvyšší kvalifikací bylo členství ve straně, nejoblíbenější barvou byla rudá a jinak to klidně mohl být blbec, ty jsou už dávno pryč. Bohudíky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Jediný „barevný test“ který uznávám je ten na barvoslepost. Psychologie NENÍ opravdová exaktní věda – ať si říká kdo chce co chce. :)

Nosím rád černou či tmavě šedou, HODNĚ tmavě modrou a bílou, nicméně nejradši mám „krycí barvy“ (což zrovna výše uvedené vyjma tmy v noci nesplňují), z nichž nejlepší má ten slabingr Predátor, to bych nosil POŘÁD! Ale co už, i bez Predátorova cloackingu si poradím. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: i ten Predátor je milióny let za obyčejnými pozemskými chobotnicemi. Navíc mu to moc dobře a spolehlivě nefungovalo. Amatér!

před 1760 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Mně ten predátoří bazmek připadá dostatečně spolehlivej. Kdybych měl schytat tolik ran co ten oblek než přestal fungovat, tak už bych ho stejně nejspíš nepotřeboval 😉

před 1760 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Máš recht, je to břídil, když ho se vší tou hi-tech technologií trumfne i chobotnička. Ale STEJNĚ by se mi to líbilo… ;) :D :D

před 1760 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek