Je držení malého množství drog pro osobní potřebu u nás legální?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni

Další odpovědi
greycell

Pravděpodobně je, limity se pohybují:Nařízení, které určuje limity pro držení drog, nabylo účinnosti loni v lednu.

Trestným činem podle něj není držení do 15 gramů marihuany, 1,5 gramu heroinu, jednoho gramu kokainu nebo dvou gramů pervitinu.

Fidel

Je to nelegální, avšak pokud máte u sebe množství menší než malé a výlučně pro osobní potřebu nejde o trestný čin. Ale pozor, pokud budeš mít např. táborák a necháte si kolovat joint, tak už je to tč. výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy…