Rokio

Je drzé, pokud mám optimistickou náladu, když je moje mistrová naštvaná do ruda?

Paní mistrová byla rozzlobená, protože se rozbila pokladna. Se mnou to nesouviselo. Já jsem měl ale dobrou náladu, protože tehdy byl konec směny, hezký den a pátek a kvůli tomu, že se učitelka odborného výcviku naštvala, jsem si nenechal zkazit dobrou náladu.

Zachoval jsem se nějak drze, když jsem byl v optimistické náladě, i když ji moje mistrová neměla, ba dokonce její nálada byla na opačné stupnici?

Nejlepší odpověď
redy

To já neumím, i když mám náladu růžovou, ( jak říká moje babčina) a někdo kolem mě ne, tak se nedokážu radovat.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Mno, většinou to lidi se*e, když má někdo dobrou náladu, zatímco oni ne, a pokládají to dokonce za protivné, ale to je jejich problém, ne tvůj. Oni se zase uklidní.

dubraro

Se svou náladou nic nenaděláš, ale je netaktické dávat to najevo.

yuko

Proc by to melo byt drze? Zustat v klidu, kdyz jsou ostatni na nervy, hm, docela zavidim.