venkovan

Je druhý prototyp lepší než první?

Doplňuji:
Tak to je problém, Adam byl první prototyp, Eva druhý.

Odpovědi
led

Vo všeobecnosti ano.
V novej verzii prototypu (druhý prototyp) by mali byť odstránené nedostatky predchádzajúcej verzie.
Doplňuji:
Aspoň vidíte, že bez druhého prototypu by nebol tretí – výsledný 🙂

tom004

Ale vůbec žádný problém.Povedenej je až ten třetí,jejich společný.

Michal47

Je třeba mít na paměti patentové právo.
Motorem průmyslové revoluce byl sériově vyráběný dvoufázový parní stroj Jamese Watta, který byl mírným vylepšením prototypu. Když začátkem 19. stol. přestal být chráněn patentem, začalo se objevovat mnoho variant, mimo jiné vysokotlaké parní stroje, které byly nezbytné pro pohon lodí šroubem (ne pouze kolesy).