Je dostatek spanku dobry i na krasu ? Spim 10 hodin denne a porad nic ! ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Na to už přece opět odpověděly naše babičky:
„Kde nic není, ani čert nebere“.

Další odpovědi
dědapetr

Spánek působí na krásu venkovní minimálně,ale na krasu duše tu největší.tak myslím že i u tebe je krása.A tu venkovní krásu člověk sám sebe vidí zkresleně a příliš krytycky.

led

Spíte veľa. Na tvári potom vidno odtlačok vankúša.
Stačí spať menej a budete mať viacej času pýtať sa:
„…zrkadielko, zrkadielko, kto je najkrajší na šírom svete?“
Lepšie je zavolať telefonicky sama sebe a opýtať sa: kto je najkrajší? a telefon odpovie: ty ty ty…
🙂
ps.
nepatrí to do aktualít?

HOMER

To je dobré :D
Jak řekl jeden buddhistický mnich,když se ho žák ptal jestli existuje spravedlnost,pro­tože jeho známý našel 200 juanů a žije špatným životem,je zlý a krutý,zatímco on nenašel nikdy nic,a přitom se denně modlí a žije život v odříkání a pokoře, „neznáš jeho osud,možná měl původně najít 400 juanů a ty jsi je měl být mrtvý“.

baghira

Dostatek spánku tě nezkrásní, ale naopak nedostatek spánku tě zoškliví.
Je to nějaká spravedlnost? :))

ten který je

Spíte málo – podívejte se na Váš avatar jak jste celá zkroucená.;-)

dudu

Mám podobný problém. Údajně se při spánku hubne. U mne, zdá se to rovněž neplatí.

hanulka11

možná už jsi přeležená, není to tím-hihihi

Toruk

My muži jsme ve výhodě, jsme krásní i bez líčení, nebo prodlužování spánku… neznám muže, kterého by otázka krásy trápila- tak z toho to vyplívá 🙂