Jack 12323

Je domácnost s majetkem kolem 10 milionů korun bohatá?

Nejlepší odpověď
zjentek

Nebrat Kelta doslovně, deset mega JE MAJETEK i v polštářích a domácnost s takovými polštáři JE BOBATÁ, čili za mě ano- 10 milionů JE bohatství.

Další odpovědi
anonym

pokud je to v nemovitostech, které mají zastavené a každý měsíc splácí obří hypotéku bance tak zřejmě ne…

ivzez

Kolik té domácnosti zbývá po odečtení závazků (dluhů)?

Kelt

Pokud to jsou buňky lidského těla, tak ani ne. Člověk má více buněk. A když je to v nějaké měně, tak záleží, zda je to v polštáři a nikdo o tom nevím, nebo se to otáčí v oběhu.

Arne1

Pokud je to majetek pouze domácnosti, tak ano, je velmi bohatá. Pojistná hodnota běžných domácností je 200 – 800 tisíc.

Dochy

Arne: Dotaz ale není na hodnotu „domácnosti“ (vybavení bytu) ale na majetek domácnosti – typicky majetek rodiny. Při běžné ceně rodinného domu 5–15 mega v městečku poblíž Prahy (nikoli v Praze) těch 10 mega rozhodně nemusí znamenat že by rodina byla „velmi bohatá“ v daných podmínkách spíše jen jemně za vodou. (samozřejmě tyto relace se budou dost měnit v závislosti na poloze)