Rokio

Je dobrý výkon udělat 7 pánských kliků za sebou?

Berte v potaz, že měřím 178 cm, vážím 94 kg a je mi 25 let.

Nejlepší odpověď
Rocker

Jaký je rozdíl mezi pánským a dámským klikem?😃
Já jich udělám kolem 30–40,ber v potaz,že je mi 49 let.

Další odpovědi
Drap

Žádná velká sláva to neni.

Kelt

Tak si pamatuji, že existoval program 12 × 12, který se zabýval vytrvalostí a sílou a pak bylo možné si zjistit svou kondici podle výsledku testu. Vzpomínám si, že tam byly disciplíny – 12 minutový běh, 100 m plavání, kliky, skok daleký z místa, člunkový běh a pod. Výkon v každé disciplíně byl obodován podle věku. Tak si to najdi a můžeš se podívat sám.

Kazatel

Jestli myslíš v deseti sekundách, tak ano.

WalterBishop

Já, přestože jsem vědcem, jich za sebou udělám 40. Mám tvrdý trénink. Ale zajisté pokud jsi je nyní udělal po dlouhé době, svalstvo je ochablé. Každodenním praktikováním dosáhneš lepších a lepších výsledků.

elkon

To není žádný výkon a s těmi parametry to vůbec nesouvisí.

Filip84

Dodávej k dotazu relevantnější informace, takto na něj nelze odpovědět.

Pokud to bylo na poprvé, a jinak fysicky nemakáš, tak ano, v opačném případě je to ubohé! 🙂

paul1

Dámský klik se dělá na kolenách:

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5N6MMUF96Yo

elkon

Walter atd. – Kdybys byl vědec, tak tu ze sebe nebudeš šaška. To ti může sežrat jen někdo tobě podobný.