Avatar uživatele
Rokio

Je dobrý výkon být první z minimálně 8 lidí?

Dnes jsem hrál jednu arkádovou hru na PC. V žebříčku je 8 lidí. Umístil jsem se na prvním místě. Hru ale mohlo hrát klidně i více než 8 hráčů. V žebříčku je pouze 8 nejlepších.

Myslíte si, že jsem dobrý, můj výkon je nic moc, nebo jsem naprostý looser?

Zajímavá 0 před 666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Rokio, pravidelně vám opakuji, abyste se nechválil ani neháněl. Hodnotit by vás měl někdo jiný, nikoliv vy sám.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=sebechv%C3%A1l­a+cit%C3%A1ty&oq=se­bechv%C3%A1la++cit%C3%A1­ty&aqs=chrome­..69i57j0i13.12997j0j15&­sourceid=chro­me&ie=UTF-8

„Bláhovec vlastní přednosti vynáší na povrch, moudrý je skrývá uvnitř – v nedohlednu “.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Jsi naprostý loser, pokud marníš čas hraním nějakých pitomých her. Vita brevis, ars longa.

Ale to je Tvá věc, rozhodně to není kritika. Jen můj názor.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Za prvé se opakuješ a za druhé, když jsi se ptal na různá přání, tak jsem tam uvedl, abys měl lepší dotazy a neukazoval své ego. Tak jsi to asi nečetl, nebo si nic nepamatuješ.
Já mám také výkony o kterých nepišu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

No musím se pochválit, před důchodem jsem se zúčastnil konkurzu, bylo nás 7 a vyhrál jsem a získal zaměstnání, i když jsem byl nejstarší a myslel, že nemám žádnou naději.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Strč si to někam, otravuješ s těmi tvými nesmysly stále dokola. A to bys chtěl, aby tě okolí považovalo za „normálního“. Na to prostě nemáš a mít nebudeš. A opět připomenu jedno úsloví: „samochvála smrdí“. Ty ale asi nejsi ani schopen pochopit co to znamená.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

paul: Gratuluji. Jsi jednička.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby