Manijak

Je dobrý toto pc na hry?

http://www.gi­gacomputer.cz/cs/zbo­zi/471192-ibm-thinkpad-t61.html Nemyslím ty nvé super hry ale takové obyčejné hry jako je GTA a tak, minecraft a prostě něco obyč. I když to má grafiku jen nVidia Quadro NVS 140M 875 MB.

Odpovědi
cochee

Není. Notebook na hry nikdy není dobrý, leda s výjimkou, že je to opravdu herní notebook a tam začíná cena na 40 000 u nového. O starém nemá smysl uvažovat jako o herním.

Zbynas

Grafika bude stačit, když se omezíš na nižší detaily u novějších her, ale málo RAM …

SengSS

No na GTA to nebude stačit na SA asi jo ale na IV už ne , radši našetři 4 K a vyber něco nového v Alze tam jsou už celkem " výkonné " a hlavně zcela nové do 10 K …

Zbynas : Grafika že bude stačit jo :D :D no možná tak na CS 1,6 nebo NFS UG 1a2 :D :D , ale na ralativně novější hry ani na malé rozlišení ..... 😉.....

RedC22

Na nový hry to dobrý určitě neni. Ale třeba nejlepší GTA ze všech (GTA 1) na tom určitě rozjedeš a zrovna tak ten Minecraft.