Avatar uživatele
nikole

Je dobrý sedací vak?

Dcera přišla s tím, že bychom mohli pořídit sedací vak, nevíme, zda to bude využité, zda li se nebude válet v rohu. Máte někdo? Používáte často? A odkud objednat? Ze stránek specializované na vaky nebo odkudkoliv?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, zzzzz před 3667 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Já mám velký 220× 140cm dá se na něm i spát, jde postavit i na roh a vznikne z něj pohodlné křeslo. Mám ho dělaný na zakázku, mám ho už asi 3 roky. Je super. Hlavně si pořiď kvalitní, ať je omyvatelný a má dvojité pevné švy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

já mám tento na posteli krásně
se na něm dá odpočívat, jsou v
něm takové kuličky, které se dají
naklepat..sestra mi ho dala ušít
na zakázku ze dvou barev, takže
jeden pruh uprostřed je béžový..
potah je pratelný a na zip zezadu..
přesně takový jsem si přála 😁
mám kocourka a chloupky na něm
moc neulpívají je to úžasný materiál !
Doplňuji:
omlouvám se nevložila jsem odkaz :
http://www.va­kyhawai.cz/Se­daci-vak-Hawai-for-babies-tm-hneda-barva-d77.htm

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nedoporučuju…
Ty vaky, které lze běžně koupit, jsou jen ´zabírači místa´ (no – jestli nevíte, čím zaplnit obytnou plochu, budiž) – nepohodlné, neergonomické (podporují nevhodné ´držení těla´)… Nehezké…
Pokud si ale nějaký takový nesmysl ´postaví´ člověk pro sebe (a ´na´ sebe), JO! A nebo pokud mu jej postaví někdo znalý.
V takovém případě veškerá negativa padají – a člověk se v tom vyspí, spočine, nakopne to (má-li potřebu)…
___
Ale obecně nedoporučuju – zvláště ty levné (či ´houfně´ propagované).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Nábytek Daun Znojmo.Sedací vak Stripes,za dobrou cenu.
Doporučuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marcoo

Ahoj, no záleží na využití. Jestli například i k odpočinku a k televizi, tak koupit kvalitní sedací vak klidně i na zakázku, ale jestli třeba do pokojíku jako doplněk a k případnému sezení, tak bych investoval tak do 1000,–

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bob2

Náš mladej má v pokoji toto a válí se na tom celkem často http://babycar­.cz/sedaky/5327-jech-sedak-slza-50x70cm.html#

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek