nikole

Je dobrý sedací vak?

Dcera přišla s tím, že bychom mohli pořídit sedací vak, nevíme, zda to bude využité, zda li se nebude válet v rohu. Máte někdo? Používáte často? A odkud objednat? Ze stránek specializované na vaky nebo odkudkoliv?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já mám velký 220× 140cm dá se na něm i spát, jde postavit i na roh a vznikne z něj pohodlné křeslo. Mám ho dělaný na zakázku, mám ho už asi 3 roky. Je super. Hlavně si pořiď kvalitní, ať je omyvatelný a má dvojité pevné švy.

Další odpovědi
briketka10

já mám tento na posteli krásně
se na něm dá odpočívat, jsou v
něm takové kuličky, které se dají
naklepat..sestra mi ho dala ušít
na zakázku ze dvou barev, takže
jeden pruh uprostřed je béžový..
potah je pratelný a na zip zezadu..
přesně takový jsem si přála 😁
mám kocourka a chloupky na něm
moc neulpívají je to úžasný materiál !
Doplňuji:
omlouvám se nevložila jsem odkaz :
http://www.va­kyhawai.cz/Se­daci-vak-Hawai-for-babies-tm-hneda-barva-d77.htm

anonym

Nedoporučuju…
Ty vaky, které lze běžně koupit, jsou jen ´zabírači místa´ (no – jestli nevíte, čím zaplnit obytnou plochu, budiž) – nepohodlné, neergonomické (podporují nevhodné ´držení těla´)… Nehezké…
Pokud si ale nějaký takový nesmysl ´postaví´ člověk pro sebe (a ´na´ sebe), JO! A nebo pokud mu jej postaví někdo znalý.
V takovém případě veškerá negativa padají – a člověk se v tom vyspí, spočine, nakopne to (má-li potřebu)…
___
Ale obecně nedoporučuju – zvláště ty levné (či ´houfně´ propagované).

Nazdar Bazar

Nábytek Daun Znojmo.Sedací vak Stripes,za dobrou cenu.
Doporučuji.

marcoo

Ahoj, no záleží na využití. Jestli například i k odpočinku a k televizi, tak koupit kvalitní sedací vak klidně i na zakázku, ale jestli třeba do pokojíku jako doplněk a k případnému sezení, tak bych investoval tak do 1000,–

Bob2

Náš mladej má v pokoji toto a válí se na tom celkem často http://babycar­.cz/sedaky/5327-jech-sedak-slza-50x70cm.html#