FlAsh_7

Je dobrý nápad rozdělit si denní trénink svalů na části, kvůli času?

Odpovědi
autacek

Jako chceš říct, když to s cvičením myslíš vážně, že si v celku nenajdeš 20 minut až půl hodinky?

zbyndo

Kulturisti experimentujú, stále skúšajú, legendárny Steve Reves, robil kruhový tréning, precvičovať všetky svaly v jeden deň, ďalší deň nechal svaly na pokoji, aby mohli po tom impulze rásť, a dosiahol nádherné výsledky, zanietencom, čo to preháňali s cvičením, naopak svaly atrofovali, novodobejší kulturisti prechádzali na delený tréning, napr. 1.deň prsia, biceps, triseps, 2.deň,chrbát, delty, stehná, brušné svalstvo každý deň, tretí deň pauza, atď., v každom prípade by mi nebolo ľúto času, stráveného v posilňovni, aj myseľ je dôležitá pre kvalitnú postavu, a zdravý životný štýl

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.