Huňáč Miloš

Je dobrý nápad kupovat autopotahy přes internet?

Sháním autopotahy a v obchodech mne odkazují na internet. Je dobrý nápad kupovat autopotahy přes internet? Zkušenosti?

Odpovědi
nyjono

Já s autopotahy koupenými v eshopu nemám problémy.
Jen nečekej za malý peníz vysokou kvalitu. Víceméně to je přímá úměra.
Rozměrově sedí.

Arne1

Nevidím v tom problém. Taky jsem takové koupil.

Huňáč Miloš

Děkuji za odpovědi. Tak jsem koupil na internetu toto
https://fajnau­topotahy.cz/au­topotahy-na-miru-lux-style-a-dynamic-na-dacia-duster-ii/3328-autopotahy-na-dacia-duster-ii-od-r-2014-2017-dynamic-zakar-tmavy-5902288434650.html
a jsem docela spokojen. Je to za méně než polovinu, než mi nabízeli v autosalonu a nejsou vůbec špatné.