dust8

Je dobrý kebab z jeleního masa?

Nejlepší odpověď
Edison

Proč by nebyl? Divočinu já rád… Musí se to ale umět připravit.

Další odpovědi
aliendrone

To nevím, nikdy jsem ho nejedl, ale popřemýšlej kolik by asi stál, když obyčejný přijde na 100–200+ Kč? Tisícovku? Sorryjako, ale jde o princip – to si raději dám parádního bifťoura s luxusní polévkou a salátem v dobré restauraci, než nějaký podezřelý streetfood. ;) :D :D

Edison

… a je to kebaB. 🙂