zett

Je dobré vždycky přiznat někomu své pravé city k němu nebo raději mlčet?

Nejlepší odpověď
led

Treba vždy zvážiť svoje slová skôr, než ich vyslovíte.

Virtuálny nepresvedčivý príklad:

Predstavte si, že by som napríklad na tejto stránke niekedy napísala slová vyjadrujúce svoj záporný cit (ako to tu niektorí uživatelia robia) k textu a virtuálnej osobe uživateľa a… veď by možno s plačom odletel do svojej galaxie a už nikdy by sa sem nevrátil. Kto by potom provokoval užívateľov svojim humorným „naj, naj“?

Ale teraz k otázke: V láske, ak svojou otázkou myslíte práve lásku, sú často city hluché a slepé. Nevidia realitu dňa, ale svoje predstavy o svojej láske k nemu. či ich priznáte, alebo nie, záleží len na vás a nie na „múdrych“ radcoch. Aj tak urobíte podľa seba.

Další odpovědi
annas

Co považujete za pravé city? Cit lásky, přátelství astd. atd.

Beru cit lásky. Myslím si, že cit lásky nepotřebuje slova., protože se nedá utajit..
Také záleží na tom, zda cit partner rovněž nějak projevu již delší í dobu, cítíte jeho zájem, je dobré mu to dát najevo. . Nezáleží na tom, kdo z vás bude první,

Musíte ale posoudit,, zda si to váš přítel zaslouží. Pokud si nejste jistá, tak je lepší mlčet a s vyznáním citů počkast. Vždť pravá láska se vyvíjí poměrně dlouho.

Ale rozhodonutí je jen na vás, každý tu správnou chvíli vidíme jinak.

elkon

To vyžaduje taktiku.

Dochy

Ty kladné spíše přiznat o těch záporných spíše mlčet…