hapiky

Je dobré se občas tzv.utrhnout z řetězu?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud je to „utržení“ v rozumné míře, tak to člověku prospěje. Aby nakonec nezkameněl. 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

… zeptej se na to psa od boudy, býka v koridě, atd. >>> myslim si, že vypadaj šťastně, a co se týče lidí, je to podobný …

Shoehardt

Já jsem se vyřádil zamlada a ted jsem vzorný otec a partner 🙂

Naposledy jsem se utrhnul před dva roky nazpět, když jsme se doma večer pohádali a já utekl do hospody. Vypnul jsem si telefon a přišel domů v 8 ráno. Jinak tohle nedělám. Bylo to výjimečné, ale zabralo to 🙂

zjentek

Není to dobré. Po odtržení od řetězu často následuje skutečné vězení!

ivzez

Je.