Spartaboy

Je dobré říkat malému klukovi, že se mu ve škole bude líbit?

Určitě je to lepší než jej strašit, ale je to dobré?

Nejlepší odpověď
da ny

Nikdy jsem dětem nelhala, ničím nestrašila, neodpuzovala.
Můžete mu popsat, co mu škola dá, s čím se tam setká.
Zatím ho nestrašte negativy, ta budete řešit, až a jestli přijdou.
Nevím, proč by měl od Vás slyšet, že se mu bude ve škole líbit!
Nechte to na něm.
Nemusí to tak být, ztratíte jeho důvěru, budete lhářem ;)

Další odpovědi
led

Nestrašte ho, ale ukážte mu, že aj v škole nájde deti, akým je aj on.

Kedže je Silvester…
Nebojíte, že sa vás dieťa opýta: „keď skončím školu, budem môcť byť politikom? " A na vaše prikývnutie doplní : "tak potom radšej nepôjdem do školy, ja chcem byť človekom“

elkon

Proč by se mu nelíbilo, najde spoustu kamarádů. Je třeba jej motivovat, ale děti už ve školce tohle probírají, tak není problém.

Dochy

Neříkal bych mu ani že se mu tam bude líbit ani že nebude. To je osobní záležitost a vy to dopředu vědět nemůžete. Můžete ho motivovat těmi klady, které škola pro něj s velkou pravděpodobností mít bude: Potká spoustu spolužáků, bude se učit o nových věcech, naučí se číst a psát, dokáže si pak sám přečíst pohádku kdykoli bude chtít… výběr samozřejmě lze upravit podle jeho zájmů…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.