majki636

Je dobré pořídit multifunkční hrnec?

Odpovědi
iceT

No, asi bude záležet na té multifunkčnosti. Já jsem poslala do důchodu fritézu a koupila si hrnec, v kterém můžu vařit i fritovat a taky ho strčit do trouby. Fritéza jen zabírala místo, takto hrnec využiju lépe.

PetaKo

Přesně tak, záleží, co chceš aby hrnec uměl. Kdo má kvalitní tady ty spotřebiče, tak je Orava.

IvkaH

Za mě rozhodně, je to super pomocník. Mám přímo tady tento a jsem s ním fakt spokojená www.orava.eu/cz/mul­tifunkcni-hrnec-5-v-1-mh-03

Cermak

Jak se tu píše, záleží na tom, co to umí. Nejlepší má podle mě orava, proto je taky těžké je chytnou když je mají, vždycky jsou hned pryč.