Spartaboy

Je dobré mazat si hlavu bez vlasů močí při braní psychofarmak? Nebo je v takovém případě lepší moč od někoho jiného?

Jde o kamaráda, který si popálil hlavu.

Odpovědi
elkon

A jinak jsi zdravej?

nyjono

Co vám doporučil lékař?
Podle mně moč na hlavu nepatří.

annas

Vložte si do vyhledávače – lišta vpravo – výraz urinoterapie a dovíte se víc.

Kdysi jsem si koupila kniho Jiřího Cingroše Sám sobě doktorem. V jedné kapitole píše o urinoterapii – pití moči, ale lze ji použít na rány, mazání kůže atd.

K otázce

  1. Cingroš uvádí, že nejlepší je od novorozeňat, Jinak to může být moč vlastní, ale i cizí.
  2. Psychofarmaka ovlivňují složení moči, ta obsahuje nežádoucí látky. Tudíž nepoužívat.
  3. Psychofarmaka a mazání močí by snad nemělo škodit. Ale zkuste si víc vyhledat sám , pokud se nedovíte odkazu dole. .

"Urina se běžně používá na všech kontinentech, při zraněních, hmyzích uštknutích, chronických a zhoubných onemocněních.ní, opaření, byl to i levný kosmetický prostředek.

Eskymáci urinu nejen pili, ale také si s ní myli vlasy. Urinu jako vynikající prostředek pro péči o pokožku používali staří Egypťané a jejich faraónové. atd.

Dovíte se víc i o o účncích uriny.

http://meteli­ce.kubenka.io/1509/le­civa-sila-moci/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

MichaelOffic

Močí???