HZK

Je dobré máchat plátěné boty?

Mám červené conversky, ale tipuju že na tom moc nezaleží. Neublíží plátěným botám máchání ve vodě?

Odpovědi
Kepler

Pár otázek a odpovědí na podobné téma najdeš zde: https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=boty%20pra%C4%­8Dka
Myslím, že plátěnkám máchání neuškodí, pokud to nebude v horké vodě.

terry

Nevím, jestli je to přímo dobré, ale někdy to je potřeba. Je vyčistit a na sucho to moc nejde.
Ne přímo horkou, ale teplou vodou a s přídavkem něčeho čistícího a jemného kartáčku. A ne každý den 🙂