Je dobré dopravit kámoše domu, který nezvládl alkohol a vydržet vynadání, nebo dopravit jej domů a zmizet?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Vydrž případné vynadání, ta žena bude jistě jen ráda, že má manžela (přítele) doma, než ho někde nechat zmrznout

Další odpovědi
Damiana

Pokud to jde a jsi kamarád, tak ho dopravíš raději k sobě domů a u něj doma o tom podáš raport:-)

Michal Kole

Lepší ta první možnost. Je vidět z tvé strany více ochoty situaci řešit a slušnost pomoci kamarádovi než jej nechat před barákem spát na lavičce.

radce

Je dobré dopravit kámoše domů, to rozhodně. Jestli si pak vyslechneme litanie od rodičů či přítelkyně nebo kamaráda raději jen opřeme čelem o zvonek od bytu záleží na více dalších okolnostech…