Drap

Je dobré dát si každý den pivo ?

http://letecka­posta.cz/175977497
Doplňuji:
Já si tedy nedávám, ale asi začnu.

Nejlepší odpověď
tom004

K tomu není co dodat. Snad jenom to,že si pamatuji doby,kdy byla Plzeň 12°,i na lékařský předpis zdarma. Na předpis ji tenkrát dostával i můj strejda.

Další odpovědi
Jikra

No to si piš že jo!Konečně já ve svém poměrně dlouhém životě bych ty dny kdy sem ho neměl dokázal vyjmenovat protože jich bylo jen pár.Kudy teče tudy léčí!
Konečně pořádný a pravdivý čtení.