paul1

Je dobré dát psu do boudy seno jako ochranu proti mrazu?

Nejlepší odpověď
anonym

Mám s tím špatné zkušenosti. Seno se sešlape a rozláme (sláma také) a před chladem nikterak nechrání. Pes se do něj nemůže zahrabat, to bys musel seno měnit téměř denně. Navíc každé seno práší a i když pes není alergický, nedělá mu prach dobře na oči a dýchání.
Dobře zaizolovaná bouda s předsíní, na podlahu boudy nějaký koberec nebo starou matraci je lepší řešení.

Další odpovědi
briketka10

to je málo pes by měl mít řádně
vyteplenou boudu ne jen senem..
např.takto:
http://img1.hy­perinzerce.cz/x-cz/inz/2998/2998495-zateplena-bouda-pro-kocky-a-male-psy-4.jpg
nebo takto:
http://img1.hy­perinzerce.cz/x-cz/inz/7621/7621924-nova-masivni-zateplena-bouda-pro-psa-3.jpg
jestli je celou zimu venku..

Doplňuji:
mají rádi staré hadry, deky apod.

anonym

Ono kolikrát stačí dát deku přes vstupní otvor, pes si to zadejchá, ale podložkou to jen vylepšíš.

anonym

Pokud není alergický na trávy…
😉
Ale lepší (méně prašné) je seno či dřevitá vata.