Banán94

je dobré aby jsem hned chtěl chodit s holkou , která je Pět dní po rozvodu ?

Nejlepší odpověď
badisko

proc by nebylo je uz rozvedena pokud je to oboustrane a rozvod neni ze dne na den musleo se neco pokazit uz davno …ja bych napriklad nebyl z zenou ktera by se kvuli me znekym rozesla …byla by to dost velka pravdepodobnost ze se to bude opakovat je to jako z neverou zahne jednou zahne znova vetsinou …ikdyz vyjimka potvrzuje pravidlo…:-)..

Další odpovědi
Damiana

Že je pět dní po rozvodu, to neznamená, že je po to stejné jako by byla po rozchodu. Rozchod bývá „na fleku“, rozvod je dlouhodobější záležitost – také je důležité, jak dlouho jsou už bývalí manželé od sebe. Záleží na tom, co chce ona, ptáš se tady z pozice, která mi připadá spíš důležitá pro tebe – aby sis ty s ní nenaběhl…
Doporučovala bych ti – pokud o ni stojíš – abys jí byl oporou, přítelem, aby si s tebou mohla promluvit – ale netlač na pilu. Také je důležité rozlišit na čí popud ten rozvod byl. Jestli je ta opouštěná ona (bude to složitější a může být stále zamilovaná do bývalého – takže, nic moc šance) nebo naopak ta, která se ho ráda „zbavila“ (ta zase může mít buď touhu po novém vztahu – nebo už ho má:-) – nebo naopak, nebude chtít nějakou dobu chlapa ani vidět). Všechno potřebuje čas a trpělivost. Jestli o dotyčnou stojíš, snaž se.:-)

Sůwa

Pravděpodobně ten vztah nevydrží. Důvody asi znáš sám.