Avatar uživatele
redy

Je dobrá tahle pojišťovna?

GENERALI

nebo je to plus mínus srovnatelný stěma vostatníma.
Myslím pojišťení auta
děkuju moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, zzzzz, gagaga před 3716 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Plus mínus jsou stejné všechny, hlavně se vyhni pojišťovně Slávia. Já mám sjednané to nejlevnější povinné ručení, vyšlo mě to dobře u ČSOB

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Žádná pojišťovna není dobrá!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Každá je dobrá když jsi dobře pojištěná a něco se stane. V opačném případě jsou všechny špatné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

včem dobrá? myslíš dobrá v tom čím se živí a nebo dobrá v tom jak jedná s klienty?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Žádná pojišťovna není charita. Vždy bude hledat, jak se z vyplacení pojistného plnění vyvléknout.
Podle mne je tu plus mínus stejné. Nabídky jsou podobné, rozhoduju se hlavně podle ceny v porovnání s výší pojistného krytí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Flekyy

Generali je taková zlatá střední cesta, kvalitní za fajn cenu. Vyhýbal bych se triglavu a slavii. Generali poskytuje povinné ručení i havarijní pojištění. Z pov si můžete vybrat 3 varianty: základ, komplet a exkluziv.

Zdroj: http://www.ex­presnipojiste­ni.cz/generali

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
redy

Nehledejte v tom bůhvíco prostě mě zajímá roční povinný pojištění, plus havarijní.
Co sem slyšela tak tam sou markantní rozdíly.
Toť vše 🙂

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Rozdíly tam jsou, pokud chceš i havarko, tak neber nejlevnější pojišťovnu, tam se jen těžko dočkáš plnění z havárka. Pokud bys chtěla jen povinné, tak stačí nejlevnější.

před 3715 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

zzzzz díky

před 3710 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava