redy

Je dobrá tahle pojišťovna?

GENERALI

nebo je to plus mínus srovnatelný stěma vostatníma.
Myslím pojišťení auta
děkuju moc

Nejlepší odpověď
zzzzz

Plus mínus jsou stejné všechny, hlavně se vyhni pojišťovně Slávia. Já mám sjednané to nejlevnější povinné ručení, vyšlo mě to dobře u ČSOB

Další odpovědi
anonym

Žádná pojišťovna není dobrá!!!

Drap

Každá je dobrá když jsi dobře pojištěná a něco se stane. V opačném případě jsou všechny špatné.

bolak

včem dobrá? myslíš dobrá v tom čím se živí a nebo dobrá v tom jak jedná s klienty?

Hamon

Žádná pojišťovna není charita. Vždy bude hledat, jak se z vyplacení pojistného plnění vyvléknout.
Podle mne je tu plus mínus stejné. Nabídky jsou podobné, rozhoduju se hlavně podle ceny v porovnání s výší pojistného krytí.

Flekyy

Generali je taková zlatá střední cesta, kvalitní za fajn cenu. Vyhýbal bych se triglavu a slavii. Generali poskytuje povinné ručení i havarijní pojištění. Z pov si můžete vybrat 3 varianty: základ, komplet a exkluziv.

Zdroj: http://www.ex­presnipojiste­ni.cz/generali

redy

Nehledejte v tom bůhvíco prostě mě zajímá roční povinný pojištění, plus havarijní.
Co sem slyšela tak tam sou markantní rozdíly.
Toť vše 🙂

zzzzz

Rozdíly tam jsou, pokud chceš i havarko, tak neber nejlevnější pojišťovnu, tam se jen těžko dočkáš plnění z havárka. Pokud bys chtěla jen povinné, tak stačí nejlevnější.

redy

zzzzz díky