Je dobrá kombinace piva a koly? Měl jste to někdo?

Odpovědi
Vroudenspil

ANO , já to piji běžně , v Německu to je úplně normální :)

Löwe

Ne? Proč by to někdo míchal a znehodnotil tak oba nápoje?

lexx

no právě…oba nápoje si dám ale vždycky odděleně

iceT

je to dobrá kombinace,ale je třeba poexperimentovat s poměrem obou,brácha míval v oblibě pivo & sprite nebo 7up.

suaeda

Jednou jsem to zkusil smíchat a moc mi to nechutnalo. Podobnou chuť má švestkové pivo od Bernarda. Ovocná piva moc nemusím. Raději mám klasiku. V současné době má u mne přednost Budvar 10. A rád si občas vychutnám pivo z malých pivovárků, kde to dělají trochu poctivěji.

mosoj

Že to pijí v Německu ? To je nějaká záruka dobroty či správnosti ?

Pivo je pivo a kola je kola.

ReHu

Pivo s colou jsem ještě míchat.neviděla a ani mě zo neláká.
V Rakousku jsem vyzkoušela a občas to míchám s tonikem, ten, díky nahořklé chuti není skoro poznat a pivo má pak méně alkoholu a uhasí žízeň.
Další dobrý mix byl se Schvepsem s citron.příchutí, 7up , Sprite apod.

pizlicka

přijde mi to,jak michat zeleny čaj s černym.neni to zbytečné?