krejci

Je dobrá kastrace, když fenka má po každém hárání falešnou březost?

Je dobrá kastrace, když fenka má po každém hárání falešné březí?

Odpovědi
Drap

Neni falešné březí, ale falešná březost. Osobně bych se raději poradil s veterinářem. Záleží také na tom, co je to za psa a jaké s ním máš úmysly. Pokud bys ji chtěl na chov, tak by to byl špatný nápad.

nyjono

Pokud mívá falešnou březost tak je kastrace doporučovaná.
Máme tu zkušenost.

Rokio

Kastrace je vrchol barbarství. Doporučuji pro fenu psychoterapii, případně terapii léky snižující sexuální touhu.

To byl vtip. Doporučuji kastraci.