aliendrone

Nebepečné může být VŠECHNO. Stačí se jen „trochu snažit“. Někdo se ani snažit nemusí, protože „je talent“ od narození! ;) :D :D

Další odpovědi
zjentek

Ne, pokud výtěžek hned strkáš do pusy a řádně si olízneš prsty. V opačným případě si můžeš ulepit cokoli- kapsy, nebo třeba klávesnici.

Kepler

Dolování v nose není myslím tak nebezpečné. Za to v uchu ano! Jak říkal Ander: štárám sa klincom v uchu – a zrazu CICHO!

Palpatine

Nevím ale mi se teda za celý život nic nestalo. Tedy ne že bych to někdy dělal…

Edison

Pokud se budeš dloubat v nose dvoustovkou křovákem po hlavičku, tak to nebezpečné určitě je.

mosoj

Vidlema ano.