Lucy13

Je divný, když si 21 letá začne psát deník se svými pocity, myšlenkami?

Nejlepší odpověď
Efchen

Myslím,že ne. Když někdo má potřebu svoje pocity nějak ventilovat,ale vlastně je nechce zveřejňovat,tak je to docela dobrý způsob,jak se vyhnout depresi.
Jen bych se tím asi na veřejnosti moc nevytahovala,spo­lečnost to někdy odsuzuje.. ;)

Další odpovědi
Michal Kole

není.

Dokonce se to doporučuje lidem s depresemi, aby si mohli přečíst co dělali před měsícem a posoudit zda se jím stav zlepšuje nebo zhoršuje

Moderní je si psát blog na internetu

jen pozor na ochranu osobních údajů cizích osob a svého soukromí. I když to třeba z blogu vymažeš, tak furt to může být dohledatelný v různých cache vyhledávačl a webových archivech.