hanka R+

Je divné, že …?

má 17 lety kluk zajem o 13 letou holku…?

Nejlepší odpověď
Mucillinka

No kdyby jí bylo 15, bylo by to lepší, stejně to nebude nic vážného v takovém věku, ale možné je všechno..Hlavně bacha, ať se zase neobjeví příspěvek typu :Jsem těhotná?Je mi 13 let..atd..

Další odpovědi
anonym

Není to divné,proč by mělo? Ovšem,pokud nemá zájem jen o jedno, o to,co je zákonem zakázáno.

popcorn

ja myslim ze ne taky jsem mela kluka ktery byl starsi nez ja o dost a po me to nechtel jsou takovi typy co se libi male holky bohuzel ☹

anonym

Třeba je na hodně mladší holky ale kdyby jí bylo např. 15let tak by to bylo pravděpodobnější ale když jí má rád tak jí má rád…