Petr2587

Je divné jít sám na párty za účelem seznámit se s novými lidmi?

Nechci se opít, jen chci vypnout, užít si večer a seznámit se novými lidmi, jen nevím, jestli je to špatný, nebo dobrý nápad. Nemám žádného kamaráda, který by se mnou šel. Na jednu stranu si říkám, že bych se s někým seznámil, ale na tu druhou mám strach,že tam budu jen hoďku a hned bych šel domů, protože by mě to zkrátka nebavilo. Co myslíte, mám to risknout nebo zůstat doma?

Nejlepší odpověď
quentos

Ne, proč? Dělá se to běžně. Jen by se ten „účel“ neměl příliš nosit v hlavě, nebo bude mít opačný účinek – bude svazovat, zejména ústa.

Další odpovědi
smokingman

ne není to divné. Klidně běž.

Lukes888

V pohodě si to užij.Je to v pořádku.

ivzez

Divné to sice není,
ale podle mne má větší efekt hledat nové známé
tam, kde se scházejí lidé s podobnými zájmy.

(Není příliš pravděpodobné,
že na párty potkáte někoho, s kým si „sednete“.)

nyjono

Klíďo jdi.
A když se ti tam buds líbit zůstaň a když ne, klíďo jdi pryč dřív.
Přece o nic nejde.