Tíšek99

Je divné…

Je divné že když uslyšim ukolébavku, chci být zase malej? A nebo když uslyšim podobnou, uvědomuju si jak je člověk hnusnej, že vyhubil přes sto druhů zvířat, a taky si uvědomuju jak sem hroznej já.

Nejlepší odpověď
www

Není to divné a s přibývajícím věkem to bude horší. 😁 Není to ale to, čeho by ses měl obávat. Alespoň já to cítím podobně, lidem chybí obyčejná, ne náboženská pokora. Ani netuší, co to slovo, v tomto smyslu, znamená.
Zkušenost.

Další odpovědi
Drap

A co s tím budeš dělat ??

venkovan

S těmi zvířaty se zas tak moc netrap. Je jich vyhubených podstatně víc, nejen zvířat, ale i hmyzu, rostlin apod. Není to nic jiného, než přirozené chování přemnoženého živočicha. A když se něco přemnoží, tak to škodí. Příroda má ale jistou dávku obrany schopnosti. Je jen otázkou co si kdo pod pojmem příroda představuje. Ve své podstatě je to i několik živých buněk přilepených na skálu.

MILAN1961

Není je třeba se zamyslet sám nad sebou,mě je 50 let a když v televizy dávaj něco smutného tak mi tečou slzy a nestydím se za to.