Mtc

Je diktátor skutečně nejlépe placený člověk na světě?

Je známe, že diktátorství je bezesporu absolutistická moc, která je lehce zneužitelná ve formě neomezeného bohatství. Diktátor si může, leckdy i vezme vše co chce. Mě zajímá jestli existuje nějaká činnost nebo funkce, kde má člověk podobné možnosti jako diktátor. Podle mě ne!

Odpovědi
Drap

A to ti nakukal kdo ? Může to být pravda a nemusí. Je celá řada věcí, které dávají obdobné zisky. Velcí lobisté, bankovnictní, obchod se zbraněmi , drogoví šéfové.......­.......

BANAN93

Ředitel ČEZ třeba

Mtc

Psal jsem to z hlavy, takže tam budou malé nepřesnosti. Jako „Kaddafi“; 1,4 bilionu; A článek v epoše je o 7mi diktátorech.. :) Pardon za nepřesné údaje.

Mtc

No tak mě to napadlo, když jsem četl článek v Epoše o 5ti diktátorech a jejich bizarních sejfech. Tak třeba Kadafimu zabavili na účtech 1,2 bilionu korun a zlatého pokladu měl v 144 tun, což jsou jedny z největších zlatých rezerv na Zemi.