Nechápavé

Je dietní snídaně ovesne vločky + bílý jogurt + 2 lžičky medu?

Nebo mám med vynechat,zdá se mi ze med je moc sladký :)
Doplňuji:
Jojo díky :) Chystám se dnes na 25kilometrovou jizdu na kole :D

Nejlepší odpověď
fcoop

Med je ve skutečnosti při hubnutí užitečný. Ačkoliv se jedná o jednoduchý cukr, nejde o rafinovaný a zpracovaný cukr. Med obsahuje vitamíny, minerály a živiny, které jsou pro organismus velmi prospěšné. Kromě toho urychluje metabolismus, který pomáhá tělu spalovat tuky.
http://zeny.i­prima.cz/diety/med-pomaha-hubnuti-varovani-muzete-pocitit-prival-chuti-na-sex

Další odpovědi
Nevíteto?

Já bych řekla, že je to naprosto dietní 🙂, ale jestli chceš zhubnout tak radím hlavně nějaký pohyb (třeba běhání).

postcd

mě nepřijde, je více diet, na tom záleží. jako dietní mi přijde například hrst rybízu/jahod/třešní a nebo třeba okurka či nějaké málo sladké ovoce

marci1

Pokud pojedeš 25 km na kole, tak takovou snídani si klidně dej. Jen bych k ní přidala ovoce. 🙂