koala

Je diamantová voda zdraví prospěšná, nebo ne?

Nejlepší odpověď
annas

Třeba se dovíte víc v odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=diamantov%C3%A1+vo­da&sa=Vyhledat#980

Další odpovědi
Alesh

Sice netuším o co jde, ale už podle názvu je nad slunce jasné, že nemá cenu to zkoumat, natož konzumovat či cokoliv jiného. 🙂

arygnoc

pokud tomu věříte, určitě (efekt placebo).
jinak – trošku očarovaná voda asi nezabije, ne?

Pájo

Čistá pramenitá voda je samozřejmě zdraví prospěšná…
!!!ale na zrychlení její vibrační frekvence a to u jakékoli vody vůbec…zapomeňte!!!
JE TO BLUD A MANIPULACE…