Avatar uživatele
hanayka

Jsou výrobky značky Dermacol testovány na zvířatech?

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli zančka Dermacol testuje své výrobky na zvířatech. Poslední dobou jsem si tuto značku oblíbila, ale nechci podporovat něco, co je testováno na zvířatech. Vím, že je šance, že není testována, malá, ale i tak to chci vědět jistě.
Otázka: Jste proti testování kosmetiky na zvířatech?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 2845 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ne

Domnívám se, že testování je ze zákona nutné, kvůli získání certifikátu. To bys chtěla testovat jako Mengele na lidech? Ostatně všechny kosmetické přípravky jsou na jedno brdo, vlastnosti jejich složek jsou dávno známy a pro zvíře neznamenají smrtelné nebezpečí.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano

Zvířata si také neplácají na noc pleťovou masku, ale stárnou, tak jak mají a i bez kosmetiky se umí rozmnožovat. Kdy už Vy osoby něžného pohlaví pochopíte, že nám chlapům se budete líbit i s vytahanou kůží, vráskami a šedivými vlasy? Naučit se stárnout důstojně a přirozeně. Naše babičky a jejich matky a tak dále do historie byly také sexy i bez kosmetiky a to často i do velmi pozdního věku. Nechápu proč by měly trpět v tomto směru zvířata, aby se uměle prodlužoval mladiství vzhled.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M_Petr_M

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

testoval bych to na lidech

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KamilaLukeso

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Ano

Neručím za informace, ale jedna kosmetička která dělala Mary Kay, mi řekla, že testování na zvířatech dělají skoro všechny kosmetické firmy až na právě Mary Kay. Prý netestují přímo ten výrobek, třeba krém nebo masku, ale testují právě třeba jablko které do krému dají, ale vzhledem k tomu, že paní dělala právě Mary Kay, tak se jistě znažila propagovat svoji značku, tak nevím.

Upravil/a: STUDENTKAEVA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bee282

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

Hele, já ani nevím. Já tuhle kosmetiku nepoužívám. Používám jinou, u které mám jistotu :)

Avatar uživatele
Vercule

Ahoj, jakou kosmetiku používáš ty? Jaká se ti osvědčila?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, já jsem toho zkusila fakt hodně :) Ale nakonec musím říct, že kosmetika, co mi sedne, to je česká kosmetika iuvenio. Tu mám moc ráda, vyhovuje mi. Je opravdu kvalitní.

Avatar uživatele
KamilaLukeso

Dermacol kosmetika netestuje na zvířatech.

před 2844 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Nech to koňovi, ten má větší hlavu.

před 2845 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Správné a rozumné použití kosmetiky má za úkol zkrášlit ženu při společenských událostech, nebo má za úkol skrýt nedostatky. Zmalovat se každý den jako plakát je spíše odpudivé. Kdo chce každý den vypadat jako cirkusoví klauni, nebo členové grupy Kiss při koncertu – prosím, jejich problém.

před 2845 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Souhlasím. Pokud je to jen takto, tak to beru jako konstruktivní využití. Některé ženy třeba po padesátce už vidí ten věk ve tváři a tak dávají spoustu peněz do kosmetiky a ten efekt občas nepříjde a tak jdou na plastiku a vypadají ještě hůř, než když začali více s kosmetikou. :) Tak jako nebudu se tím trápit. Bude to tak i nadále a bude se i dál jíst maso a bude v Africe spousta hladových krků a tak. Prostě svět je takový jaký je.

před 2845 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek