Kelt

Je datum rozhodující pro zahájení nějaké akce?

Takovou akcí myslím činnost, která závisí jen na nás samotných. Například začnu cvičit, běhat, hubnout, učit se cizí jazyk apod. Je pravděpodobnější, že činnost, kterou zahájíme 1. daného měsíce, dokončíme úspěšně a ten, kdo začne třeba 9. nebo 15., je už dopředu odsouzen k neúspěchu? Na druhé straně je řada lidí posedlých horoskopy, numerologií, vždyť i základní kámen Karlova mostu byl pokládán v přesně určenou dobu. Takže kde je pravda? Co platí? Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

Jak si co uděláš, tak to máš. Tohle bych fakt neřešil. Zajímavé je však to, že některé operace je vhodné řešit podle postavení měsíce. Detaily si už nepamatuji a hledat to nebudu. jedná se o to, že v určitém postavení měsíce se člověk lépe a rychleji hojí.

Další odpovědi
Kepler

Na datu zahájení akce nezáleží. To jen komáři vyhlašovali nějakou akci na počest výročí VŘSR apod. Důležité je v akci vydržet a dokončit ji. Jak s oblibou tvrdím, mám tak silnou vůli, že dokážu přestat kouřit i 5× do roka a vůbec není důležité, jestli jde o novoroční slib nebo 30. února.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.