Nandi

Je ČT3 pouze dočasná televizní stanice, nebo bude vysílat i po skončení pandemie (už napořád)?

Jenže mi nějak nesedí věta: „Během pandemie Covid-19 je určena především pro seniory.“ To skoro vypadá, že bude právě vysílat i po skončení pandemie a nebudou tam pořady jen pro seniory.
Edison-Na mnoho otázek se dá najít odpověď na internetu, to by tu ale potom nebyly skoro žádné otázky. Pokud nechceš odpovídat, tak si mé otázky nevšímej a neodpovídej na ni.

Nejlepší odpověď
Kepler

ČT3 je dočasná televizní stanice České televize, jejíž vysílání bylo zahájeno 23. března 2020. Během pandemie COVID-19 je určena především pro seniory. Vysílá od 9.00 do 17.25 hod a dostupná je v pozemním (pouze ve standardu DVB-T2), satelitním a kabelovém vysílání. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C4%8CT3

Další odpovědi
Pepa25

Dočasná.
Cituju např. „Česká televize zareagovala na mimořádnou situaci a v řádu dní se rozhodla připravit a spustit zcela nový program, kterým chce vyjít vstříc seniorům. Vysílání je dočasné, vycházíme z technologických, výrobních i programových kapacit, které máme aktuálně k dispozici.“ a také

„Česká televize zastavila nebo posunula podstatnou část běžné výroby pořadů a peníze i kapacity teď směřuje do nového kanálu ČT3 a výroby dalších aktuálních pořadů (např. UčíTelka).“

Zdroj: Facebook @ceskatelevize

Edison

Myslíš jako v 68. tady byla dočasně sovětská vojska? Opět ti chybí schopnost sledovat média a schonost si to najít?

marci1

Ředitel České televize Petr Dvořák: „Prozatím půjde o provizorní vysílání. Vzhledem k aktuální mimořádné situaci jsme byli nuceni pozastavit výrobu většiny pořadů, tak můžeme dočasně finanční prostředky směřovat na tento program.“ 🙂
https://www.ces­katelevize.cz/vse-o-ct/press/tiskove-zpravy/?id=9133

led

Edison " v 68. tady byla dočasně sovětská vojska?"
a neboli tie vojská nakoniec naozaj dočasne? Takže dodržali svoj štatút (aj keď nie dobrovoľne)
 🙂

Edison

Ano, bylo to dočasně. Tak je to v dohodě. Problém je v tom, co si kdo představoval… a představuje dočasnost. Proto jsem ten příměr použil… on se task taky používá… 😁