Kiki-M

Je čokoláda opravdu droga?

Někde jsem o tom četla, že se dá vypěstovat závislost na čokoládě. Jak si tak zpětně přehrávám, co jsem dělala, myslím že to i sedí 😁. Co vy?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Podle mě se dá vypěstovat závislot na všechno. Já jsem třeba závislá na černém čaji, takže proč ne čoko :) Spousta lidí potřebuje kávu jako ranní vzpruhu. A určitě by se toho ještě našlo…

Další odpovědi
quentos

to byste ji do sebe musela cpát horem dolem ;{))> taky jsem měl takové obdobíl, kdy jsem si MUSEL cca jednu za 14 dní koupit, ale při zmínce o závislosti se mi doma vysmáli.

anonym

Copak čokoláda.To bych pochopil.Zcela bezpečně vím,jaké závislosti nepropadnu.Wor­koholismu.

kacka

Ano na čokoládu se dá vypěstovat závislost, učili jsme se to ve zbožíznalství a je to z toho důvodu, že čokoláda obsahuje alkaloidy, který jsou návykový…

GangstaHelper

Podle toho jak definujete drogu. Závislí se můžeme stát na čemkoli. I na chlebu se salámem, který Vám děla manžel každé ráno na snídani třeba dva měsíce. Jednou mu dojde salám a dostanete místo něj sýr. Váš mozek to hodně vystresuje.