bolak

Je člověku opravdu tolik na kolik se cítí? Není mu spíš tolik, na kolik vypadá?

Tak jak to je? Znám člověka kterýmu je 19 a vypadá na třicet a znám holku který je 35 a vypadá na 18. Není to tak že když někdo vypadá mladě, tak je vlastně mladej, má méně opotřebovaný tělo a tím pádem dýl vydrží?

Odpovědi
www

Nesmyslná otázka.
„Opravdu“ je člověku pouze tolik, kolik mu je SKUTEČNĚ let. Jinak, kolik má uvedeno v pravém OP.

Drap

Nemusí to být pravda. Ale máš pravdu, že jsou mezi námi mladí starci a staří mladíci.Taky záleží na tom, z kterého úhlu se na daného člověka díváš. Někdo má pubertální nápady do sedumdesáti.

led

odpoviem otázkou: som staršia ja (kde penzia volá), ktorá sa cíti, že môže hory prenášať, alebo mladý človek (14–18 rokov), unaveno sediaci v autobuse, vyčerpaný školským životom, bez záujmu o svoje i širšie okolie?